Мемлекеттік қызметтер

2023 жылғы мемлекеттік қызметтер туралы есеп.

1. Жалпыережелер

1) Көрсетілетінқызметтіберушілертуралымәліметтер: "Ақмолаоблысыбілімбасқармасының Атбасар ауданыбойыншабілімбөлімініңСепеауылыныңжалпыбілімберетінмектебі" КММ. Заңдымекенжайы Атбасар ауданыСепеауылыОрталықкөшесі 6.

2) мемлекеттіккөрсетілетінқызметтертуралы ақпарат:

"Ақмолаоблысыбілімбасқармасының Атбасар ауданыбойыншабілімбөлімініңСепеауылыныңжалпыбілімберетінмектебі" КММбілім беру саласында 5 мемлекеттікқызметкөрсетіледі.

2023 жылы 82 қызметкөрсетілді;

"Азаматтарғаарналғанүкімет" мемлекеттіккорпорациясыарқылы көрсетілген-41 қызмет;

электрондықнұсқадакөрсетілгенмемлекеттікқызметтер - 13 қызмет;

қағазнұсқадакөрсетілгенмемлекеттікқызметтер - 28 қызмет.

Білім беру саласындағыбарлықмемлекеттікқызметтертегіннегізде көрсетіледі.

2022 жылы 39 қызметкөрсетілді;

"Азаматтарғаарналғанүкімет" мемлекеттіккорпорациясыарқылы көрсетілген-0 қызмет;

электрондықнұсқадакөрсетілгенмемлекеттікқызметтер -29 қызмет;

қағазнұсқадакөрсетілгенмемлекеттік қызметтер-10 Қызмет.

3) неғұрлымталапетілетінмемлекеттікқызметтертуралыақпарат: білім беру саласындағынеғұрлымталапетілетінмемлекеттікқызметтер:

"Мектепкедейінгіжастағыбалаларды (6 жасқадейін) кезеккеқою

мектепкедейінгіұйымдарғажолдамалар";

"Мектепкедейінгібілім беру ұйымдарына құжаттардықабылдаужәнебалалардықабылдау";

"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білімберудіңжалпыбілімберетінбағдарламаларыбойыншаоқыту үшін ведомстволықбағыныстылығынақарамастанбілім беру ұйымдарынақұжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";

"Жалпыбілімберетінмектептердегібілімалушылар мен тәрбиеленушілердіңжекелегенсанаттарынатегінжәне жеңілдікпен тамақтандыруды ұсыну";

2. Көрсетілетінқызметтіалушыларменжұмыс:

1) Мемлекеттікқызметтеркөрсетутәртібітуралыақпаратқақолжеткізукөздері мен орындарытуралымәліметтер.

Көрсетілетінқызметтіалушыларүшінбарлыққажеттіақпаратресми интернет ресурстаорналастырылған http://sc0022.atbasar.aqmoedu.kz/admin/content/edit/id-134649 мектептер "Мемлекеттікқызметтер" бөліміндемемлекеттікқызметтеркөрсетуережелері орналастырылған. Сондай-ақ, ақпараттықстендтемемлекеттікқызметкөрсетуережелеріорналастырылған. Өзіне-өзіқызметкөрсетубұрышыжұмысістейді.

3. Мемлекеттікқызметкөрсетуүдерістерінжетілдіружөніндегіқызмет.

1) Мемлекеттікқызметтеркөрсетупроцестеріноңтайландыружәнеавтоматтандырунәтижелері.

СыбайласжемқорлықтәуекелдеріназайтужәнеМемлекеттікқызметкөрсетусапасынарттырумақсатындааудандағыбарлықмектепкедейінгі, орта білім беру ұйымдары бірыңғай ақпараттықжүйедежұмысістейді Аkmola.kz. жүйеде 4 автоматтандырылғанмемлекеттікқызметіскеасырылады.

Сондай-ақ, 2020 жылданбастапбарлықбілім беру ұйымдарындаҚазақстанРеспубликасыБілімжәнеғылым министрлігінің ҚР БҒМ ММ АЖО жүйесіжұмысістейді, онда 20 мемлекеттік қызмет қолжетімді.

4. Мемлекеттікқызметкөрсетусапасын бақылау.

1) Мемлекеттікқызметтеркөрсетумәселелерібойыншакөрсетілетінқызметтіалушылардыңшағымдарытуралыақпарат.

2023 жылыМемлекеттікқызметкөрсетутуралышағымдартүскенжоқ.

5. Көрсетілетінқызметтіалушылардыңмемлекеттікқызметтеркөрсетусапасынаоданәрітиімділігі мен қанағаттанушылығынарттыруперспективалары

2024 жылы "Ақмолаоблысыбілімбасқармасының Атбасар ауданыбойыншабілімбөлімініңСепеауылыныңжалпыбілімберетінмектебі" КММ жеке және заңды тұлғалардықолжетімдіжәнесапалымемлекеттікқызметтерменқамтамасызетубойыншажұмыстыжалғастырады.

№ п/п Коды қызметтер тізіліміне сәйкес мемлекеттік қызметтерді Атауы қызметтер Нысанын жүктеу Қызмет online
1 2 3 4 5
1 403002 Мектепке дейінгі ұйымдарға құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау Инструкция получения электронной услуги
2 403004 Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттар қабылдау Инструкция получения электронной услуги